Piaskowanie metali, drewna, szkła, elewacji

PIASKOWANIE
metali, aluminium, szkła, drewna, tworzyw, elewacji
Dzis jest: sobota,
27. lutego 2021r.
O firmie

Nazywam się Józef Bargłowski, swoje duże doświadczenie oraz pełny profesjonalizm w wykonywanych zleceniach zdobywałem przez wiele lat, pracując w renomowanym zakładzie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim, specjalizującym się m.in. w piaskowaniu i oczyszczaniu powierzchni metalowych. Swoją wiedzę i umiejętności postanowiłem wykorzystać tworząc własną firmę.

Tak też się stało. W 2005 roku powstała firma pod nazwą PIASKOWANIE METALI w miejscowości Józefów koło Żyrardowa. W ramach prowadzenia działalności gospodarczej świadczyliśmy początkowo wyłącznie usługi piaskowania metali dla osób prywatnych, firm i instytucji.


Systematycznie, w kolejnych latach rozwoju, oferta usług mojej firmy poszerzyła się o: czyszczenie i piaskowanie drewna, szkła, tworzyw sztucznych, elewacji budynków, kostki brukowej i wielu innych materiałów. Istnieje również możliwość świadczenia usług na terenie całego województwa mazowieckiego i województw sąsiednich.

Moja firma posiada niezbędne maszyny do piaskowania, odpowiednie zaplecze techniczne, oraz dysponuje zespołem przeszkolonych pracowników, co w 100% pozwala na realizację zleconych usług w terminie i przy zachowaniu odpowiedniej jakości. Gwarantujemy solidność i terminowośych w realizacji prac.

Posiadamy najniższe ceny za świadczone usługi i swobodnie konkurujemy z innymi zakładami świadczącymi podobne usługi. Jako nie liczni pozwalamy negocjować ceny, a przy większych zleceniach udzielamy odpowiedniego rabatu.

Przez ostanie kilka lat grono zadowolonych i stałych klientów wyraźnie wzrosło. Szczególnym zainteresowaniem naszą ofertą wykazują okoliczne warsztaty samochodowe, zlecające nam kompleksowe piaskowanie samochodów.

Na wyraźne sugestie naszych dotychczasowych klientów w najbliższym czasie powiększamy ofertę o kolejną usługę, którą będzie zabezpieczanie piaskowanych i oczyszczonych elementów i przedmiotów powłoką antykorozyjną i przygotowanie do transportu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy i zapoznania się z informacjami zawartymi na naszej nowej stronie internetowej piaskmet.webd.pl

 

Piaskowanie samochodów - Film 1

piaskowanie-karoserii

Piaskowanie drewna - Film 2

piaskowanie-drewna

Różne fotki o piaskoWANIU

piaskarka4.jpg